O konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. Łódzkie nakręca się. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego województwa łódzkiego. Konkurs polega na nagraniu krótkometrażowego filmu pokazującego w sposób pozytywny i ciekawy „Jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoją okolicę”

KATEGORIA 1

Dla szkół podstawowych

Zachęcamy do stworzenia wraz z uczniami ciekawego i innowacyjnego filmiku pokazującego w pozytywny sposób, okiem dzieci aktywne formy spędzania czasu oraz atrakcje turystyczne na terenie województwa łódzkiego. Zainspirujmy do odwiedzenia regionu poprzez aktywną turystykę, pokażmy lubiane przez dzieci atrakcje, które zyskały dzięki Funduszom Europejskim.

ZGŁOŚ SIĘ

KATEGORIA 2

Dla szkół ponadpodstawowych

Łódzkie to ludzie i ich emocje! Łódzkie to ruch uliczny, stukot tramwajów, architektura, zakłady przemysłowe czy też śpiew ptaków, rozmowy i śmiech! Co jeszcze tworzy region? Jak brzmią jego dźwięki? Jakie projekty dofinansowane zostały z Funduszy Europejskich? Jak zmieniło się nasze otoczenie? Pokażmy w filmiku w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły pozytywnie na rozwój młodzieży w regionie.

ZGŁOŚ SIĘ

Co trzeba zrobić?

To bardzo proste. Wystarczy tylko nagrać i wysłać!

Jak nagrać?

Krótki film o długości maksymalnej 60 sekund. W formie reportażu, wirtualnej wycieczki, filmiku dokumentalnego albo po prostu Tik Tok-a. Banalne do zrobienia – liczymy na Waszą kreatywność!

Jak wysłać?

Wejdź na stronę
www.lodzkienakrecasie.pl/zgloszenia/, wypełnij wszystkie pola i wyślij zgłoszenie.
Odezwiemy się do Ciebie z instrukcją, jak przekazać nam gotowy materiał.

Co dalej?

Komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze filmy w poszczególnych kategoriach.

Głosowanie online na zwycięski filmik odbędzie się na Facebooku @ZmieniamyLodzkie (www.facebook.com/ZmieniamyLodzkie)